Wil jij politie-inspecteur worden en deel uitmaken van ons korps?

Wil jij deel uitmaken van ons korps?

Bij de politie en in ons korps vind je gegarandeerd een nieuwe uitdaging die aansluit bij je kwaliteiten en ervaring.

politie

Als politiemedewerker in uniform werk je actief mee aan een excellente politiezorg. De burger kan op jou vertrouwen. Je bent regelmatig in het straatbeeld te zien en wordt onder meer ingezet op evenementen en bij interventies.

Het operationeel kader van de politie telt vijf onderverdelingen: het agentenkader, het kader van de beveiligingsagenten, het basiskader (inspecteur), het middenkader (hoofdinspecteur) en het officierskader (commissaris en hoofdcommissaris).

Wij werven politie-inspecteurs aan. Wil je op termijn graag doorgroeien dan geven we je graag tekst en uitleg.

Meer info via www.jobpol.be

of bel ons via 03 466 16 16 en vraag naar onze Beroepenvoorlichter

Mailen kan via pz.berlaarnijlen@police.belgium.eu