De laatste DARK 2020-2021 – 25/02/2021

Donderdag 25 februari 2021 sluiten we DARK 20-21 af. Al onze ploegen zullen in hun functie (interventie, verkeer, motorrijders, hondengeleider, wijkteams,….) maximaal op het terrein aanwezig zijn. We laten ons letterlijk zien en we nemen jullie graag mee in ons verhaal! Jullie hebben met ons meegedaan dit seizoen en we kregen tal van meldingen binnen! Voor onze laatste DARK dag, gaan we nog een stapje verder. We schakelen onze sociale mediakanalen in omdat we samen met jullie dit seizoen willen afsluiten en de rest van dit jaar tegemoet willen gaan.

Wij doen aan DARK, u toch ook

Wat kan je zoal verwachten? Hou onze Facebook en Instagram alvast in het oog! Op 25 februari zullen deze twee kanalen permanent opgevolgd worden tussen 15u en 22u.

Merk je iets verdacht? Laat het ons weten via Messenger, onze ploeg komt zo snel mogelijk ter plaatse.

Of ben je benieuwd naar de resultaten van onze DARK 20-21 campagne? Tune in om 19u op onze Facebook Live. Onze korpschef zal de resultaten kort weergeven en de reacties beantwoorden!

Wil je ons graag eens in actie zien? Volg dan onze Instagram! Eén van onze hoofdinspecteurs van interventie zal jullie meenemen op patrouille!

Spannend? Wij vinden alvast van wel en hopen er morgen, samen met jullie, een mooie afsluiter van te kunnen maken!