Klacht of aangifte bij Politiezone KASTZE? Maak een afspraak online!

Gedaan met lange wachttijden en heen-en weer geloop om de juiste documenten mee te nemen. Maak eerst een afspraak en kom dan langs om een klacht in te dienen of een aangifte te doen.

Waarom een afspraak? Het grote voordeel van werken op afspraak is dat jij zelf het tijdstip van je komst bepaalt. Je wordt sneller geholpen en ook meteen door de juiste persoon. Je krijgt meer privacy want er staat niemand achter jou te wachten. Bovendien weet je op voorhand welke documenten je moet meebrengen waardoor je dossier meteen volledig kan opgestart worden.

Hoe maak je een afspraak? Online via onderstaande knop. Je kiest over welk soort afspraak het gaat, vervolgens duid je aan waar (hoofdcommissariaat te Steenokkerzeel of wijkcommissariaten te Kampenhout en Zemst) en wanneer je wil langskomen. Heb je geen internet, twijfel je of je wel aangifte moet doen of wil je aangifte doen van iets dat je niet in de keuzelijst terugvindt? Je kan ons tijdens de weekdagen tussen 07u en 19u bereiken via het nummer 02 759 78 72. We geven je graag advies en maken voor jou een afspraak.

 

Onthaal op Afspraak

 

Door de uitzonderlijke omstandigheden waren onze wijkkantoren te Kampenhout en te Zemst tijdelijk gesloten. Vanaf 08 juni zullen zij echter opnieuw, beperkt en enkel op afspraak, de deuren openen. Op deze manier willen we jullie een veilige, vlotte en kwaliteitsvolle dienstregeling bieden.

 • We vragen om een afspraak te maken via https://www.politie.be/5412/nieuws/klacht-of-aangifte-bij-politiezone-kastze-maak-een-afspraak-online of via ons algemeen nummer (elke werkdag tussen 07u en 19u): 02 759 78 72. Voor dringende interventies bel je het noodnummer 101 en onze ploegen komen zo snel mogelijk ter plaatse.
 • We vragen om, indien mogelijk, alleen (of enkel met diegenen die noodzakelijk zijn voor de afspraak zoals advocaat, tolk, voogd,...) naar de afspraak te komen. Dit om de maatregelen te respecteren en de nodige afstand te kunnen garanderen in onze onthalen.
 • De openingsuren van ons wijkkantoor te Kampenhout zijn de volgende:
  • dinsdagavond tussen 17u en 19u45;
  • donderdagnamiddag tussen 13u en 16u;
  • vrijdagvoormiddag tussen 08u45 en 11u45.
 • De openingsuren van ons wijkkantoor te Zemst zijn de volgende:
  • maandagvoormiddag tussen 09u en 12u;
  • dinsdagavond tussen 16u en 19u;
  • woensdagvoormiddag tussen 09u en 12u;
  • woensdagnamiddag tussen 12u30 en 16u.

Police-On-Web
Naast een online afspraak kan je via police-on-web ook volgende zaken volledig online afhandelen. Daar hoef je dus geen afspraak voor te maken.
•    Aangifte van kleine misdrijven zoals fiets- en bromfietsdiefstal, winkeldiefstal, diverse beschadigingen en graffiti
•    Aanvragen van woningtoezicht wegens afwezigheid
•    Registreren van alarm- en camerasystemen

Dringend?
Ben je in nood of moet de politie dringende actie ondernemen? Bel dan steeds het noodnummer 101!