Onze wijkkantoren zullen opnieuw openen!

Omwille van de maatregelen ter bestrijding van Covid-19 werden onze wijkkantoren tijdelijk gesloten. Gezien het aantal besmettingen enorm is afgenomen en nog steeds daalt, hebben wij besloten om onze wijkkantoren opnieuw, gedeeltelijk, te openen. Onze wijkinspecteurs staan te popelen om jullie opnieuw te ontvangen!

Vanaf 08 juni zullen onze wijkkantoren opnieuw, gedeeltelijk en enkel op afspraak, openen. Als je ziek bent, vragen we om, zoals steeds, thuis te blijven. We doen dit allemaal omdat ieders veiligheid steeds onze prioriteit is. Door openingsuren te beperken en enkel te werken op afspraak, kunnen we jullie veilig, efficiënt en kwaliteitsvol verder helpen.

 • Een afspraak kan je maken via onze website of via ons algemeen nummer: 02 759 78 72.
 • De openingsuren van ons wijkkantoor te Kampenhout zijn de volgende:
  • dinsdagvond tussen 17u en 19u45;
  • donderdagavond tussen 13u en 16u;
  • vrijdagvoormiddag tussen 08u45 en 11u45.
 • De openingsuren van ons wijkkantoor te Zemst zijn de volgende:
  • maandagvoormiddag tussen 09u en 12u;
  • dinsdagavond tussen 16u en 19u;
  • woensdag tussen 09u en 12u en tussen 13u30 en 16u.