Vrijwilligers bezoeken 26 bouwwerven

Inbrekers werken ook tijdens het bouwverlof. Om onze aannemers te sensibiliseren werd in de politiezone Het Houtsche de campagne ‘diefstalpreventie camionetten juli 2020’ gelanceerd.

In de week van 13 juli bezochten onze vrijwilligers, in het kader van de campagne ‘diefstalpreventie camionettes juli 2020’, 26 bouwwerven verspreid over ons grondgebied. Het doel van de campagne is aannemers te sensibiliseren hun bestelwagen(s) maar ook bouwwerf af te sluiten. Telkens spraken ze zoveel mogelijk aanwezigen aan. De actie werd positief onthaald. Algemeen is de vaststelling dat er toch nog heel wat bestelwagens niet waren afgesloten.

Hierbij bedanken we de vele gastvrije bedrijfsleiders en andere werknemers die meewerkten aan de actie en natuurlijk ook onze vrijwilligers die letterlijk in alle talen de nodige preventietips verkondigden.