Beroepenvoorlichting

Wil je meer weten over een job bij de politie?

Bij de politie Limburg Regio Hoofdstad staan de beroepenvoorlichters klaar met info over de job, de organisatie, de rekrutering en de selectie. 
 

ADV Dorien Baens
Zwarte-Brugstraat 6, 3500 Hasselt
011 938 820
dorien.baens@police.belgium.eu

INP Stijn Brié
Zwarte-Brugstraat 6, 3500 Hasselt
stijn.brie@police.belgium.eu

HINP Bart Dewulf
Gemeenteplein 13, 3560 Lummen
011 619 952
bart.dewulf@police.belgium.eu

INP Elien Leus
Zwarte-Brugstraat 6, 3500 Hasselt
011 938 938
elien.leus@police.belgium.eu

HINP Erik Thewissen
Zwarte-Brugstraat 6, 3500 Hasselt
011 938 302
erik.thewissen@police.belgium.eu

ASS Jessica Vandebeek
Zwarte-Brugstraat 6, 3500 Hasselt
011 93 88 28
jessica.vandebeek@police.belgium.eu

INP Kevin Myny
Zwarte-Brugstraat 6, 3500 Hasselt
011 93 89 38
kevin.myny@police.belgium.eu