Snelheidscontroles april 2025

Politiezone Regio Puyenbroeck controleerde in april bijna 14.000 voertuigen op overdreven snelheid. Ruim 15% van de gecontroleerde bestuurders reed te snel. De controles vonden voornamelijk plaats in straten waar 50 km per uur is toegelaten. 

In Lochristi was ruim 18% van de bijna 9.500 gecontroleerde voertuigen in overtreding. In Zelzate werd net geen 10% van de 4.250 gecontroleerde voertuigen geflitst. 

Zone 50

In de zones waar maximaal 50 km per uur is toegelaten, werden 9.273 voertuigen gecontroleerd en reden er 1.748 (19%) te snel. In Lochristi werd op Bastelare en in de Brandstaat een voertuig geflitst aan meer dan 100 km/u. In Zelzate werd op de Westkade een voertuig geflitst aan 92 km/u.

Zone 70

In de straten waar 70 km per uur is toegestaan, werden de meeste snelheidsinbreuken vastgesteld in Zelzate: daar was ruim 10,5% van de 2.135 gecontroleerde voertuigen in overtreding. In Lochristi waren in de zone 70 km/u minder dan 3% snelheidsinbreuken. 

Labels