Heidi DE SCHEPPER
Sinds 2010 ontbreekt elk spoor van de toen 26-jarige Heidi De Schepper afkomstig uit Merksem.
Heidi woonde sinds 2008 met haar haar vriend en hun 3 kinderen van 2, 3 en 7 jaar in de Langvennenstraat in Balen. Heidi heeft een verzorgd voorkomen en heeft lang bruin haar en donkere ogen.
Ze had een vrij geïsoleerd leven met weinig sociale contacten. Heidi ging als tiener naar het SISO 2, een kappersschool in Deurne. Ze had een moeilijke jeugd en heeft op haar 18e alle contact met haar eigen familie verbroken om met haar vriend naar Balen te verhuizen.
Op 6 mei 2010 is een voorlopig rijbewijs op haar naam afgehaald. Dit kan door Heidi zelf gebeurd zijn, of misschien door iemand anders.
Het voorlopig rijbewijs was drie jaar geldig, maar het is daarna nooit ingeruild voor een volwaardig rijbewijs. Haar identiteitskaart was geldig tot 2011, maar het is nooit vernieuwd of verlengd.
Volgens de vriend van Heidi is ze plots van dag op dag verdwenen samen met al haar spullen. Er werd geen aangifte gedaan van haar verdwijning tot er een melding kwam van de school van één van de kinderen.
Het afgelopen jaar is er heel wat onderzoek gebeurd om te achterhalen of er ergens een spoor is van Heidi, eventueel in het buitenland. Tot dusver heeft dit niets opgeleverd.
Verschillende pistes worden onderzocht. Is Heidi ergens anders een nieuw leven gestart, pleegde ze een wanhoopsdaad of is er sprake van criminele feiten?
Op dit moment wordt geen enkele piste uitgesloten en worden ze allemaal onderzocht.
De onderzoekers willen zoveel mogelijk te weten komen over Heidi De Schepper. Wie was zij en met wie had ze contact in de maanden of de periode voordat ze in 2010 is verdwenen?