Verkeershinder Boslaan - Dilsen-Stokkem - 27/02/2025

Indien de weersomstandigheden het toelaten, zullen er op donderdag 27/02/2025 wegwerkzaamheden plaatsvinden op de Boslaan (N75) te Dilsen-Stokkem ter hoogte van het in aanleg zijnde Ecoduct.

Wegenwerken

Aanstaande donderdag, 27/02/2025, als het weer het toe staat, gaat de gele signalisatietape op het wegdek weggehaald worden om vervolgens nieuwe belijning te spuiten/verven op het wegdek. Dit zal over de gehele lengte van het traject plaatsvinden.

Tijdens het aanbrengen van de nieuwe belijning kan er mogelijks (zware) verkeershinder zijn op de Boslaan te Dilsen-Stokkem.

Bedoeling is dat de werken starten om 13.15 uur en, als alles vlot verloopt, zou dit maximum anderhalf uur tot twee uur in beslag nemen. 
Het verkeer zal dan gedurende deze tijdspanne om en om over één rijstrook geleid worden. 
Onze verkeersdienst zal instaan voor verkeersregeling om te zorgen voor een vlotte doorgang. We zullen er ook op toezien dat de veiligheid van de werknemers gegarandeerd wordt.

Volg dus goed de bevelen op van de aanwezige politieambtenaars, zodat de verkeersregeling vlot kan verlopen.

Wil je nog eens herhalen waar de bevelen van een politieambtenaar op duiden, kijk het dan even na op De bevelen van bevoegde personen

Labels