Persoverzicht van maandag 29 december 2025
Feiten van 27/12/2025 om 6 uur tot 28/12/2025 om 6 uur
Geen feiten te melden.
Feiten van 28/12/2025 om 6 uur tot 29/12/2025 om 6 uur
Geen feiten te melden.
Opmerkelijk
Zondagochtend 28 december 2025 omstreeks 4 uur weet een automobilist de aandacht van onze patrouilleploeg te trekken. De personenwagen rijdt op het fietspad van de Tangent, tussen het Douaneplein en de fietspuzzel, richting Leuvensesteenweg.
De inspecteurs maken linksomkeer ter hoogte van de Leuvensesteenweg met het oog op het intercepteren van het voertuig. De chauffeur neemt echter de afslag naar de Wagonstraat in de Arsenaalwijk.
Onmiddellijk voeren diverse ploegen nazicht uit naar de desbetreffende personenwagen (type SUV). Korte tijd later wordt de wagen aangetroffen op het begin van de N15, richting Bonheiden, nabij het Hoogstratenplein, waar hij via de berm het fietspad wil oprijden. Hier wordt de bestuurder geïntercepteerd door de inspecteurs.
De chauffeur, een veertiger uit Bonheiden, wordt onderworpen aan een ademanalyse waarbij hij 1,16 promille alcohol in het bloed laat optekenen. Zijn rijbewijs wordt onmiddellijk ingetrokken voor 15 dagen.
De personenwagen, die op diverse plaatsen schade vertoonde van lichte aanrijdingen, wordt in beslag genomen.