Persoverzicht van maandag 5 januari 2026
Feiten van 03/01/2026 om 6 uur tot 04/01/2026 om 6 uur
Geen feiten te melden.
Feiten van 04/01/2026 om 6 uur tot 05/01/2026 om 6 uur
Mechelen, Kouter: Poging tot inbraak in een woning. Achteraan de woning wordt een raam beschadigd. Het pand wordt niet betreden.
Mechelen, Veldenstraat: Inbraak in een garagebox. De garagepoort wordt beschadigd. Nadeel: een fiets.
Puurs-Sint-Amands, R. Verbelenstraat: Diefstal in een handelszaak. Via een niet-slotvaste deur wordt de zaak betreden. Nadeel: een geldsom.
Opmerkelijk
Zondagavond 4 januari 2026 voerde onze verkeersdienst snelheidscontroles uit op onder meer de Boomsesteenweg in Willebroek. Tussen 19 en 20u30 werden in totaal 117 bestuurders gecontroleerd op hun snelheid.
Tien chauffeurs reden sneller dan de toegelaten maximumsnelheid van 50 km/u. (bebouwde kom)
Een automobilist liet een snelheid optekenen van maar liefst 125 km/u. Dit terwijl de meteorologische diensten waarschuwden voor ijzelvorming en de raad gaven je snelheid te matigen.