Persoverzicht van zaterdag 6 december 2025

Feiten van 05/12/2025 om 6 uur tot 06/12/2025 om 6 uur

Mechelen, Leuvensesteenweg: Diefstal uit een tuin. Zonder sporen van braak na te laten wordt de tuin en het terras van de woning betreden. Nadeel: een fiets.  

Bornem, Luipegem: Inbraak in een woning. Achteraan de woning wordt een raam beschadigd. Het pand wordt betreden en doorzocht. Nadeel: dient men nog te bepalen. 

Bornem, Bareldreef: Inbraak in een woning. Achteraan de woning wordt een deur beschadigd. Het pand wordt betreden en doorzocht. Nadeel: dient men nog te bepalen.  Hetzelfde doet zich voor in een andere woning in de straat. Hier worden juwelen gestolen. 

Bornem, Galgenbergstraat: Poging tot inbraak in een woning. Achteraan de woning wordt een deur beschadigd. Het pand wordt niet betreden. 


Verkeersongevallen met lichamelijk letsel

Mechelen, Antwerpsesteenweg: Aanrijding tussen een bromfiets en een fiets waarbij een 16-jarige fietsster lichtgewond raakt. De bromfietser zet zijn weg verder zonder zich te bekommeren om het slachtoffer. 

Mechelen, Europalaan: Aanrijding tussen een personenwagen en een step waarbij de 26-jarige bestuurder van de step lichtgewond raakt en wordt overgebracht naar het ziekenhuis. 



Politiesucces

Woensdagnamiddag 3 december 2025 omstreeks 15 uur weten twee mannen in de Bruul te Mechelen de aandacht van onze fietspatrouille te trekken. Een van hen komt in aanmerking voor eerdere feiten van winkeldiefstal in Mechelen eind november van dit jaar. 

De inspecteurs spreken het tweetal aan met het oog op een grondige controle. Beide mannen worden voor verder onderzoek overgebracht naar het commissariaat. 

De 28-jarige man verblijft illegaal in ons land en wordt ter beschikking gesteld van Dienst Vreemdelingenzaken in Brussel.

De 44-jarige man verblijft eveneens illegaal in ons land en staat internationaal geseind door de Marokkaanse politie met het oog op een arrestatie. Dit alles in het kader van criminele organisatie, fraude, organisator van illegale immigratie (mensenhandel). 
Het onderzoek van politie Rivierenland door middel van camerabeelden toont aan dat de man betrokken is bij de winkeldiefstal van 27 november in een parfumeriehandel in de Bruul.  

Het onderzoek wordt verdergezet. 

 

Labels