Persbericht 05.03.2017

Genk - diefstal

Uit een tuinhuisje in de Flekeleerstraat stalen onbekenden een schroefboormachine, een figuurzaag en een herenfiets. De eigenaars merkten de diefstal zaterdagochtend op.

Genk - inbraak

Bewoners van de Asbergstraat stelden zaterdagochtend een woninginbraak vast. De inbrekers namen twee portefeuilles, twee laptops, een smartphone en een damesfiets mee.

Ook in de Wijerdriesstraat is zaterdag een woninginbraak vastgesteld. Onbekenden ontvreemdden er een som geld en juwelen.

Genk - vandalisme

In de Ceintuurlaan en in de Bosrandstraat in Waterschei zijn twee auto's beschadigd. Telkens werd één autoruit ingeslagen. De eigenaars meldden de schade zondagochtend aan de politie. Er werd niets uit de voertuigen gestolen.

Genk - verkeersongeval

In de Herinneringsstraat is vrijdag rond 15u30 een voetganger aangereden door een auto. Ayhan K. (48) uit Genk liep daarbij lichte verwondingen op.

Houthalen-Helchteren - inbraak

Zaterdagavond stelde een bewoner van de Iepstraat een inbraak in zijn woning vast. De inbrekers namen enkele multimediatoestellen mee.

Labels