Persbericht 31.10.2014

Genk - Vechtpartij tussen marktkramers

Op de wekelijkse donderdagmarkt raakten gisteren vier marktkramers onderling slaags. De eigenaars van twee kramen kregen ruzie tijdens het afbouwen van hun kraam. Dit resulteerde in wederzijdse slagen. Meerdere ploegen van Politie MidLim kwamen onmiddellijk ter plaatse en arresteerden twee van de kramers, een 17- en 21-jarige uit Luik. Na verhoor in het politiebureel mochten ze beschikken. Ze zullen zich later moeten verantwoorden voor de rechtbank. De twee andere kramers, een 52-jarige vrouw en een 54-jarige man uit Laakdal, werden met lichte verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis en zullen later verhoord worden.

Genk - inbraken

Bij een woning in de Ahornstraat werden twee bromfietsen uit een garage gestolen.

Genk - diefstal

Uit de bureelruimte van een winkel op de Maaseikerbaan verdween gisterennamiddag een tablet.

Uit de keukenruimte van een winkel op de Europalaan werden twee gsm's gestolen.

Houthalen-Helchteren - controleactie

Politie MidLim organiseerde vanavond opnieuw een bestuurlijke controleactie in de wijk Meulenberg. Dit naar aanleiding van drugsoverlast in een café op de Varenstraat.

Er werden kleine hoeveelheden cannabis en cocaïne aangetroffen en in beslag genomen. Eén persoon werd ter plaatse gearresteerd voor drugsbezit.

Politie MidLim kreeg voor deze actie bijstand van de federale politie. Alles samen werden zo'n 50 politiemensen ingezet. De controle is rustig verlopen.

Twee weken geleden werd bij een gelijkaardige controleactie in twee Meulenbergse café's een grote hoeveelheid drugs aangetroffen. Elf personen werden gearresteerd.

Eén van hen werd later aangehouden door de onderzoeksrechter. De twee cafés werden tijdelijk gesloten.

Labels