Preventief zomertoezicht van start!

Het wijkveiligheidsteam start vanaf vandaag opnieuw met preventief zomertoezicht.

Deze actie wil het winkelen en wandelen in de winkelcentra van onze gemeenten aangenamer en veiliger maken voor inwoners en passanten. Tijdens de zomerperiode zal u onze wijkinspecteurs en gemeenschapswachten dan ook regelmatig zien opduiken in en rondom de winkelstraten. Door de aanwezigheid van de wijkveiligheidsteams worden mogelijke daders afgeschrikt en zo streven we naar een verhoogd veiligheidsgevoel van de burger.

Vergeet zeker ook je mondmasker niet te dragen in de winkels en winkelstraten! Onze wijkveiligheidsteams zullen hier extra aandacht aan schenken en op controleren.

Naast de acties in de handelscentra, zullen de wijkveiligheidsteams ook te voet patrouilleren op overlastgevoelige plaatsen in de gemeenten, de zogenaamde ‘hot spots’.