Daling seizoenscriminaliteit in Politiezone Westkust!
Nu de zomervakantie bijna ten einde is, leek dit ons het uitgelezen moment om u in te lichten over de criminaliteit in onze zone afgelopen zomer. Het aantal fietsdiefstallen daalde van 90 naar 80, wat betreft bromfietsdiefstallen werden deze zomer 3 bromfietsen gestolen tegenover 2 vorig jaar. Het aantal winkeldiefstallen bleef hangen op 24, net zoals vorig jaar; echter die diefstallen waren nu vooral te situeren binnen de grootwarenhuizen.
Positief is ook dat het aantal woninginbraken daalde met 58% wanneer we vergelijken met vorig jaar (van 26 naar 11), ook het aantal inbraakpogingen daalde met 31% (van 13 naar 9).
Tijdens de zomer werd 1 wagen gestolen, vorig jaar waren dat er 6. Pogingen waren er niet. Het aantal diefstallen uit voertuigen daalde met 36% (van 14 naar 9) en het aantal pogingen van 3 naar 2.
Hieruit kunnen we concluderen dat de criminaliteit in onze zone op bijna alle vlakken daalde tijdens de zomer van 2014! Bovendien heeft de criminaliteit over een periode van 13 jaar zijn laagste peil bereikt!
Overzicht? seizoenscrim 2014.pdf