Één verdachte gearresteerd na inbraak in Wemmel

Dinsdagavond 3 december werden onze diensten om iets na 18 uur opgeroepen voor een inbraak op heterdaad in de Ruiterweg (Wemmel). De melder kon twee verdachten op heterdaad betrappen en een persoonsbeschrijving geven van het duo, waarop deze op de vlucht sloegen. Één van de verdachten kon gearresteerd worden, de tweede verdachte is nog op de vlucht.

Inbreker die raam openbreekt

Patrouille
Na de oproep van de melder voerden onze diensten een patrouille uit, met succes. Ze kregen hierbij bijstaand van de collega’s van Politiezone K-L-M en de politiehelikopter. Aangezien er een persoonsbeschrijving was voor beide verdachten, konden onze ploegen gericht patrouilleren. Daarop kon één van de verdachten in de nabije omgeving aangetroffen en gearresteerd worden. Later bleek de verdachte (een man van 22 jaar) illegaal in het land te verblijven. De tweede verdachte kon niet worden aangetroffen en is nog op de vlucht.


De verdachte werd ondertussen voorgeleid bij de onderzoeksrechter, die hem onder aanhoudingsmandaat plaatste.


Iets verdachts gezien? Altijd melden!
Sinds de uursverandering merken we een opvallende stijging in het aantal inbraken en inbraakpogingen, vooral langs de achterzijde van de woning of via de eerste verdieping. Bij deze inbraak, konden we één van de verdachten onderscheppen door de persoonsbeschrijving van de melder. Daarom willen we graag nogmaals een warme oproep doen aan de inwoners van de verschillende gemeenten: Zie je iets verdacht, bel dan altijd naar het noodnummer 112 of 101, of neem contact op met onze dispatching op het nummer 02/452.50.05 (tussen 07.00 uur en 22.00 uur)!


Voorkomen is beter dan genezen
Hoe meer inbraken we kunnen vermijden, hoe beter! Wil jij graag tips rond inbraakpreventie of wil je een afspraak maken met onze preventieadviseur voor preventieadvies op maat van jouw woning? Dan kan je alle info hierrond terugvinden op onze website.

Labels