Resultaten: controle in schoolomgeving
Onze collega’s van Verkeer en Wijk hielden woensdag (08/10) een gerichte controle in een Halse schoolomgeving. Ze namen daarbij onder meer bromfietsen onder de loep.
Vier bestuurders reden véél te snel. Zo haalden twee bromfietsen van klasse A (max. 25 km/u) maar liefst 48 km/u en 76 km/u, en die van klasse B (max. 45 km/u) 76 km/u en 78 km/u.
De vier voertuigen werden voor 30 dagen 'aan de ketting gelegd'. De bestuurders krijgen de kans om hun bromfiets in regel te brengen.
Met dit soort acties willen we jongeren sensibiliseren en de verkeersveiligheid rond scholen blijven bewaken. Want veilig rijden begint bij aangepast gedrag én in orde zijn met de regels.
Intussen blijven we ook extra aandacht hebben voor E-steps, tijdens deze controle werden er 19 gecontroleerd. Zonder inbreuken. Weldra meer info over de (veel minder goede) resultaten van onze extra aandacht voor E-steps.