Blije gezichtjes bij bezoek van onze wijkinspecteurs na een geslaagde opendeurdag !

De Politiezone Druivenstreek mag terugblikken op een alweer geslaagde editie van de voorbije opendeurdag op 2 oktober jongstleden. Dit dankzij de inzet van vele collega’s, partners, vrijwilligers en vooral nieuwsgierige bezoekers!

Winnaar wedstrijd Opendeurdag

Tijdens onze opendeurdag konden de kleinste speurneuzen en creatievelingen deelnemen aan 2 wedstrijden. Voor onze intussen alom gekende tekenwedstrijd heeft het lot 3 winnaars uitgekozen. 2 ervan mochten een leuk verrassingspakket in ontvangst nemen door wijkinspecteurs Frederik en Benny. Een derde winnaar mag met de ganse klas op bezoek komen bij de politie.

Speurneuzen konden tijdens de opendeurdag een parcours afleggen langs de verschillende infostanden, waarbij ze 10 opdrachten tot een goed einde moesten brengen. Wie hierin slaagde en een volgestempeld kaartje inleverde die dag, maakte kans om een step te winnen. Ook hier werd intussen een gelukkige winnaar uitgeloot die van onze wijkinspecteurs een mooie step in ontvangst mocht nemen.

Bedankt voor jullie bezoek en hopelijk tot een volgende editie!