Je bent iets verloren. Waar kan je terecht? We raden je aan om aangifte te doen van het verlies van je persoonlijke bezittingen in één van onze commissariaten. Woon je niet in Hoeilaart of Overijse, dan kan je deze aangifte eveneens in een commissariaat in je buurt doen. Let op ! Police-On-Web is niet bedoeld voor de aangifte van verloren voorwerpen, wel voor de aangifte van bepaalde misdrijven, waarbij de dader niet gekend is.
Indien het verloren voorwerp een identiteitsdocument is (identiteitskaart, rijbewijs, SIS-kaart, ...) zie hier
Gevonden voorwerpen worden enkele maanden bewaard in de politiezone. Je kan ons hiervoor telefonisch of ter plaatse contacteren.
Gevonden voorwerpen worden regelmatig op onze facebookpagina geplaatst. Staat jouw verloren voorwerp ertussen? Kom gerust langs in ons Hoofdcommissariaat te Overijse.
Sinds april 2024 is MyBike actief, een nieuw algemeen registratiesysteem voor fietsen: Startpagina | mybike (belgium.be). Hier kan je ook een gestolen fiets aanmelden.
Verder kan je informatie terugvinden op: https://gevonden.vlaanderen/bikebank
zie ook : Anti-diefstal label op uw fiets, niet voor niets! | Lokale Politie Druivenstreek
We raden je aan om in dit geval steeds aangifte bij de politie te doen, zelfs als je slechts een vermoeden hebt.