Belonende fietscontrole

Als fietser ben je erg kwetsbaar in het verkeer. Het is belangrijk om goed uit te kijken maar zorg er ook voor dat iedereen jou opmerkt!

fietscontrole

Fietsverlichting is voor elke fietser verplicht. Vooraan heb je een geel of wit licht en achteraan een rood licht nodig. Je mag verlichting op je fiets, op je lichaam of op je boekentas aanbrengen, zolang ze maar goed zichtbaar zijn.

Deze morgen werd op verschillende locaties binnen onze politiezone belonende fietscontroles gehouden. In totaal werden 184 controles uitgevoerd. Wij bedanken uitdrukkelijk die 99% fietsers die volledig conform de vigerende wetgeving in orde waren. Als beloning werden verschillende gadgets uitgedeeld. We blijven verder sensibiliseren en voeren de komende weken ook nog fietscontroles uit.

Gemeente Evergem Gemeente Assenede

#ZienEnGezienWorden

#fietsverlichting

#verkeerspreventie

Labels