Contactpersonen rekrutering & info

Interesse in het politieberoep, maar vragen over de proeven/opleiding? Twijfels of het wel echt iets voor jou is? Wil je graag spreken met een professional in het vak over zijn/haar ervaringen? Contacteer dan een van de contactpunten rekrutering!

Operationeel

- Jens Goyvaerts - aangesteld hoofdinspecteur TENO (interventie) / terreinondersteuner - jens.goyvaerts@police.belgium.eu - 014 244 200

- Marieke Van Vlaslaer - inspecteur TENO (interventie) - marieke.vanvlaslaer@police.belgium.eu - 014 244 200

Mathias Hofmans - inspecteur TENO (interventie) - mathias.hofmans@police.belgium.eu - 014 244 200

- Kyle Peeters - inspecteur TENO (interventie) - kyle.peeters@police.belgium.eu - 014 244 200

- Dominique Van Den Broeck - inspecteur TENO (interventie) - dominique.vandenbroeck@police.belgium.eu - 014 244 200

- Helen Taylor - eerste inspecteur wijk Herentals - helen.taylor@police.belgium.eu - 014 244 211

- Hilde Hufkens - eerste inspecteur dienstplanning - hilde.hufkens@police.belgium.eu - 014 244 249

Burgerpersoneel

- Joke Vervoort - consulent communicatie - joke.vervoort.1@police.belgium.eu - 014 244 260

- Maijke T'Syen - assistent personeel - marijke.tsyen@police.belgium.eu - 014 244 265