Kom jij ook naar onze online infoavond over cybercriminaliteit?

We worden er dagelijks mee om de oren geslagen: cybercriminaliteit rukt op. Het goede nieuws is dat je jezelf kan beschermen tegen cybercriminelen. Lokale  Politie Leuven reikt regelmatig via haar website en sociale mediakanalen tips aan om je cyberweerbaar te maken.  

Cybercriminaliteit

Omdat je misschien nog met vragen blijft zitten, komen we ook naar je toe. Op 13 december 2022 om 20 uur organiseren we een online infoavond. Twee sprekers die in ons korps elk op hun manier cybercriminaliteit bestrijden, informeren je over 

Lokale Politie Leuven geeft informatie over cybercriminaliteit. Twee sprekers die in ons korps elk op hun manier cybercriminaliteit bestrijden, informeren je over phishing, fraude bij online (ver)kopen en WhatsApp-fraude

Nadien kan jij zelf ook vragen stellen.  

Via deze link neem je deel aan het online evenement. (vergaderings-id: 331 666 467 615, Wachtwoordcode: X6QNrY)

Hoe werkt het? 

  • Als je op de link klikt, dan krijg je onderstaand scherm te zien 
    • Heb je de Microsoft Teams-app op je computer/laptop/smartphone, dan klik je bovenaan in de witte kader op 'Microsoft Teams openen'.  
    • Heb je geen Microsoft Teams-app dan kies je voor ‘Doorgaan in deze browser’ (meer lezen over de ondersteunende browsers? Klik hier.). Klik op ‘Nu deelnemen’. 

teams openen

 

  • Je wacht in de digitale lobby tot de presentatoren je toelaten tot de infoavond. 

  • Vragen worden beantwoord na afloop van de drie informatiesessies die samen ongeveer een half uur in beslag nemen. Heb je een vraag dan kan je die al tijdens maar ook na de informatiesessies stellen via de chatfunctie. 
Teamschat