Nabijheidspolitie organiseert succesvolle SEGAMI-actie in samenwerking met partners

Op zaterdag 11 maart heeft de Nabijheidpolitie, met steun van Hondenbrigade, de dienst Interventie, de MIVB en Net Brussel, een nieuwe SEGAMI-actie gehouden in de omgeving van het Brusselse Zuidstation. Politiezone Zuid is tevreden met de resultaten:

Brussel Zuid

MIVB:

  • De MIVB controleerde 2500 personen en schreef 145 PV's uit voor het ontbreken van een geldig vervoersbewijs.

Brussel Netheid:

  • Brussel Netheid stelde 18 PV's op voor sluikstorten.

Politiezone Zuid

  • 30 personen die illegaal op het grondgebied verbleven werden aangehouden.
  • Er werden 20 verkeersovertredingen geconstateerd.
  • 6 mensen werden gerechtelijk aangehouden, waaronder één persoon die uit de gevangenis was ontsnapt en een drugsdealer.  
  • 15 illegale sigarettenverkopers liepen tegen de lamp.

De SEGAMI-actie is een belangrijk instrument in de strijd tegen overlast en criminaliteit in onze poitiezone (Anderlecht, Sint-Gillis en Vorst). De Nabijheidspolitie is dan ook tevreden over de resultaten van deze actie en bedankt alle partners voor hun inzet en medewerking.