Is het gebruik van bewakingscamera’s bij wet geregeld?

De wetgeving laat toe aan de politie om de bodycam in te zetten voor beeldopnames in de omstandigheden die door de wet zijn bepaald. Artikel 25/3 van de Wet op het Politieambt bepaalt dat de politiediensten in het kader van hun opdrachten op zichtbare wijze intelligente bewakingscamera’s kunnen gebruiken op het grondgebied van de Zone.

Je vraag blijft onbeantwoord? Contacteer ons via het contactformulier of telefonisch via 02 249 22 11.