What The Flik!? - AMOK in het ziekenhuis!

Onder de naam “What the Flik!?” geven de Gentse flikken een kijkje achter de schermen van hun dagelijkse werk en leggen ze op een toegankelijke manier uit wat ze doen, waarom ze het doen en hoe ze het doen. Het doel? Politiewerk dichter bij de mensen brengen en misverstanden uit de weg ruimen. De zesde aflevering gaat over CO-OP, of CO-operative Operation.

Schoten, chaos, paniek… maar gelukkig maar een oefening. Wat als een drugsafrekening helemaal uit de hand loopt? Samen met brandweer, medische diensten en tientallen figuranten simuleerden wij onlangs een AMOK-scenario. Enkele daders stormen een ziekenhuis binnen en proberen zoveel mogelijk slachtoffers te maken.

Waarom doen we deze oefening? Om altijd voorbereid te zijn indien een crisissituatie zich zou voordoen want dan telt elke seconde!

Naar de vlog!

Labels